fbpx

Aqua Dental Clinic

Diş Beyazlatma

Bembeyaz Dişleriniz ile Gülmek İçin Nedenleriniz Çoğalacak

 Lekeli veya sarıya dönük renkte dişlere sahip olmak istemiyor musunuz?

Aqua Kliniklerinde, gülüşünüze parlak ve sağlıklı ışıltıyı geri kazandırmak için profesyonel diş beyazlatma tedavileri sunuyoruz. Sadece birkaç hafta içinde gülümsemeniz 16 tona kadar daha beyaz olabilir! Gelişmiş beyazlatma sistemi, diğer diş beyazlatma prosedürlerinin aksine, hızlı ve kesin çözüm sağlar.

Uygulamamız sadece ofis içi tedaviler değil, evde beyazlatma kitleride sunmaktadır. Uzman hekimlerimizden randevu almak için Aqua kliniklerini arayın. Hekimlerimiz hangi beyazlatmanın sizin için uygun olacağına karar verebilir.

Her zaman hayalini kurduğunuz o muhteşem gülümsemeyi istiyorsanız, kliniklerimiz sizi beyazlatma konsültasyonu için değerlendirmekten mutluluk duyacaktır. Öncelikle ele alınması gereken başka diş sorunları olmadığından emin olmak için genellikle kapsamlı bir diş muayenesi gerekir. Şiddetli diş çürüğünüz varsa, dişlerinizde ciddi hasar varsa veya köprü gibi uzun süreli protezleriniz varsa, bu işleme uygunluğunuz kendi sağlığınız açısından hekimlerimizce değerlendirilmelidir. Bununla birlikte, birçok hasta süreç için mükemmel adaylar olarak kabul edilir ve beyazlatma sistemlerimiz sonrası beklentilerine kavuşabilmektedirler.

Neden Diş Lekesi Oluşur?

Diş lekeleri iki kategoriye ayrılır – dışsal ve içsel lekeler. Dış (dış) lekeler sadece dişlerin yüzeyini etkiler. İçsel lekeler dişlerin içinde bulunur ve çıkarılması daha zordur.

Aşağıdakiler de dahil olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı diş lekesi geliştirebilirsiniz:

  • Kahve, çay ve kola gibi içecekler
  • Yaş İlerlemesi
  • Travma
  • Hastalık
  • Genetik
  • Tütün
  • Aşırı florür
  • Yetersiz ağız hijyeni
  • Sinir dejenerasyonu

İlk ziyaretiniz sırasında diş hekimimiz dişlerinizi ve diş etlerinizi muayene edecektir. O sırada doktor önerileri açıklayacak ve seçeneklerinizi tartışacaktır. Hemen başlamayı seçerseniz, biz lekeleri çıkarırken ve gülümsemenizi blah’tan mükemmele dönüştürürken rahatlayabilir ve müzik dinleyebilirsiniz.

Herhangi bir sorunuz varsa veya diş beyazlatma seçeneklerini değerlendirmek için bir randevu ayarlamak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diş beyazlatma işe yarar mı?

Profesyonel diş beyazlatma, yüzey lekelerini güvenli ve etkili bir şekilde giderebilir ve gülümsemenizi yenileyebilir. İyi ağız hijyeni, düzenli diş ziyaretleri ve leke bırakan ürünlerden kaçınma gülümsemenizin harika görünmesini sağlayacaktır.

Profesyonel diş beyazlatma ile eczaneden alabileceğim kitler arasındaki fark nedir?

Eczane beyazlatma kitleri, profesyonel kalitede beyazlatmanın sağladığı güce sahip değildir. Ayrıca, bu beyazlatma kitleri dişleriniz için özelleştirilmediği için diş etlerini ve yumuşak dokuyu tahriş edebilir.

Ya diş beyazlatma işe yaramazsa?

Bazı durumlarda, özellikle derin içsel lekelerin olduğu durumlarda, diş beyazlatma en iyi seçenek olmayabilir. Durumunuzu inceleyeceğiz ve tam seramik estetik kronlar gibi başka alternatifler de önerebiliriz.

Diş beyazlatma güvenli midir?

Birçok diş hekimi, diş beyazlatmayı günümüzde mevcut olan en güvenli kozmetik prosedür olarak görmektedir. 

Peki yan etkiler?

Bazı hastalarda beyazlatma sonrası hafif hassasiyet gelişir. Bu hissi hafifleten zaman ve diş macunu, herhangi bir rahatsızlığı en aza indirmeye yardımcı olacaktır.