Aqua Dental Clinic

Hakkımızda

Aqua Dental Klinik

Diş Hekimlerimiz Hayal Ettiğiniz Gülüşü Tasarlıyor

Hakkımızda

Gülüşünüz Bizim İçin Değerli

1995 yılında Lüleburgazda ilk kliniğimizi açtık ve yıllar içinde hem görünüm hem de teknolojimizi güncellerken Çorlu ve İstanbul kliniklerimiz ile büyümeye devam ediyoruz. Mükemmel ağız ve diş sağlığı bakımını sağlamak için gerekli tedaviler ve modern ekipmanlara sahip olduğumuzu paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Sayısı artan modern kliniklerimizle konuksever karşılama ve bekleme alanlarımız, özel tedavi odalarımız bulunmaktadır. En büyük önceliğimiz, samimi ve en yüksek standartlara sahip bir ortamda üstün diş bakımı sağlamaktır.

Diş hekimlerimiz, hastalarımıza mümkün olan en iyi bakımı sağlamak üzere işlerini severek yapan kişilerden oluşur. Doğru tanı ve tedavi için önce kapsamlı bir istişare ve değerlendirmesi yapıyoruz. Bu süre aynı zamanda hastalarımızın ağız sağlıkları ile ilgili her türlü soru veya endişelerini danışabilmelerine de olanak tanıyor. Özel konsültasyon odalarımız ile hastalarımızın kendilerini rahat hissedebilecekleri sakin ve sıcak bir ortam sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Birçok hastanın diş muayenehanesini ziyaret ederken hissettiği doğal kaygıyı anlıyoruz, bu nedenle size, kapıdan içeri girer girmez rahatlatıcı, hasta merkezli bir deneyim yaratmak için özenle çalıştık.

Aqua Klinikleri ekibi olarak hastalarımız için en iyi şeyin sağlıklı diş yapısını korumak olduğuna inanıyoruz. Bu, bireysel ihtiyaçlarınıza göre doğru tedaviyi sunmak anlamına gelir. Estetik diş hekimliği, güzel ve daha çekici gülümsemeler yaratma sanatıdır. Genel sağlığınız ve görünümünüz üzerinde olumlu bir etkisi olacağından emin olan gülümsemeler tasarlıyoruz.